Windows Desktop Search 3.0 Beta 2

Nová verze populárního nástroje pro ty, co často hledají v dokumentech, kontaktech a e-mailech. WDS 3.0 Beta 2 si rozumí s Office 2007 a hlavně přináší dlouho očekávané grafické vyhledávací rozhraní. Vřele doporučuji tento nástroj, pokud právě testujete Office 2007. Pracujete-li s Office 2003, pak raději zůstaňte u verze 2.5.1, vyhnete se tak případným problémům, přeci jen jde zatím o betaverzi. Download: WDS 3.0 Beta 2 for Windows XP

Published by

Jiri Brejcha

Jiri is passionate about mobility ranging from Wi-Fi to folding bikes;-) He is a Wi-Fi Technical Solutions Architect at Cisco UK, proud member of the Cisco Live Network Operations Center deployment team, and WLAN Pi development team. If he is not working, he is most likely riding his Brompton bike. All opinions are my own, not Cisco's.

3 thoughts on “Windows Desktop Search 3.0 Beta 2”

  1. A jak je to se systémovou náročností? Ta současná verze 2 je pěkný žrout paměti, až se nestačím divit…

  2. Zdravim Vas,
    samotny WindowsSearch.exe si vezme neco malo pres 8MB operacni pameti, searchindexer pak lehce pres 10MB. Po par dnech testovani mam z teto nove verze celkem prijemny pocit. Nejnarocnejsi na vykon je samozrejme indexovani dat. Vyhodou je, ze indexovani muzete odlozit na pozdeji pomoci funkcionality „Snooze indexing“. Odmenou za to, je pak prijemne a rychle hledani. Priznam se, ze pri indexovani jsem zatim potrebnou pamet a vytizeni CPU nemeril, nicmene je rozhodne prijemnejsi nechat oindexovat data v dobe, kdy na pocitaci nepracujete.

  3. Děkuji za informaci, je to téměř stejné jako současná verze, takže nic nebrání mého malého miláčka VAIO vylepšit o novou verzi :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *