Nechte si zdarma telefonicky poradit s počítačem

Podělte se o Vaše počítačové problémy a nechte si zdarma telefonicky poradit prostřednictvím Ask Jirka. Jsem tu pro Vás dnes až do 19:00. Nemusíte se předem nijak hlásit ani registrovat. Zkrátka zvedněte telefon nebo spusťte Skype a zavolejte.

Témata jsou jako obvykle Microsoft Windows, Office, Windows Mobile a počítačové sítě. Uvítám i jakékoliv připomínky a nápady z vaší strany.

Skype askjirka
Pevná linka 24500 TECH (245 008 324)

Aktuální dění můžete sledovat také na Facebooku.

Published by

Jiri Brejcha

Jiri is passionate about mobility ranging from Wi-Fi to folding bikes;-) He is a Wi-Fi Technical Solutions Architect at Cisco UK, proud member of the Cisco Live Network Operations Center deployment team, and WLAN Pi development team. If he is not working, he is most likely riding his Brompton bike. All opinions are my own, not Cisco's.

2 thoughts on “Nechte si zdarma telefonicky poradit s počítačem”

  1. chtěla bych poradit a veb kamerou mam ji nainstalovanou ale když mam zaplou kameru tak mě nesliši ale když kameru vypnu tak mě sliši mužete mi poradit Racova

  2. Dobrý den potřebuji poradit když déle nepracuji na počítači obrazovka zčerná a nejde nahodit musím vždy počítač vypnout a znovu zapnout nevíte čím by to mohlo být děkuji za odpověď a přeji hezký den

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *