MAPILab nástroje pro Outlook a Exchange Server

Pokud byste rádi svůj Outlook nebo Exchange Server obohatili nějakou zajímavou funkcí, zkuste se podívat na nabídku MAPILab. Z Exchange pluginů mě zaujal Rules for Exchange. Oproti klasických serverovým pravidlům je mnohem flexibilnější a přidává nové funkce.

MAPILab umí i velmi pěkné pluginy do Outlooku. Velmi mocný je balíček 18 pluginů nazvaný MAPILab Toolbox for Microsoft Outlook. Najdete mezi nimi mimo jiné nástroj pro skrytí faxových čísel. Často jsem od uživatelů slýchal stížnosti, proč Outlook při přidávání adresátů do nového e-mailu zobrazuje kromě klasických poštovních kontaktů i ty faxové. Právě nástroj Hide Fax Numbers toto řeší. Subscription Manager poskytuje automatické přihlašování a odhlašování k odebírání e-mailových novinek. Message AutoFill zase automaticky posílá skryté kopie odchozích e-mailů na zvolenou adresu. Navíc umí odpověď automaticky poslat z účtu, který odpovídá složce, kam byla zpráva doručena.

Zkrátka potřebujete-li rozšířit funkčnost vašeho Exchange Serveru či Outlooku, zkuste prozkoumat nabídku MAPILab. Je to velmi zajímavý zdroj nástrojů pro práci s poštou.

Published by

Jiri Brejcha

Jiri is passionate about mobility ranging from Wi-Fi to folding bikes;-) He is a Wi-Fi Technical Solutions Architect at Cisco UK, proud member of the Cisco Live Network Operations Center deployment team, and WLAN Pi development team. If he is not working, he is most likely riding his Brompton bike. All opinions are my own, not Cisco's.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *