Skvělé wallpapery pro počítače s více monitory

wallpaper.panedia.com

Dnes už není neobvyklé mít k počítači připojeno více monitorů. Podle všech možných studií jsou ideální konfigurací dva nebo ještě lépe tři monitory. Rozhodující je samozřejmě, co na počítači děláte a zdali tak velkou plochu efektivně využijete. Já osobně jsem nějaký čas používal dvoumonitorovou variantu, ale vím, že byl celkem oříšek najít nějaký pěkný wallpaper na pozadí, který by pokryl oba monitory. Moje ideální představa bylo sehnat nějaké panorama, rozdělit ho na dva obrázky a ty pak nastavit jako tapetu každého z monitorů.

Nedáno jsem objevil úžasný server nabízející nepřeberné množství takových wallpaperů snad ve všech možných rozlišeních a formátech. Zkrátka si vyberete rozlišení, počet monitorů a už stahujete jednotlivé části. Doporučuji!

Nejnovější panoramata: http://wallpaper.panedia.com/
Panoramata zdarma: http://wallpaper.panedia.com/wallpaper/category/free/

Published by

Jiri Brejcha

Jiri is passionate about mobility ranging from Wi-Fi to folding bikes;-) He is a Wi-Fi Technical Solutions Architect at Cisco UK, proud member of the Cisco Live Network Operations Center deployment team, and WLAN Pi development team. If he is not working, he is most likely riding his Brompton bike. All opinions are my own, not Cisco's.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *