Český Internet Explorer 7 je k dispozici

Čeští uživatelé již nemusí koukat přes rameno svým angličtinou oplývajícím kolegům. Finální česká verze nového prohlížeče je na světe a dostupná ke stažení z webu Microsoftu. Zanedlouho by se měla objevit další dávka počeštěného SW z dílny Microsoftu v podobě Windows Vista a těšit se můžete rovněž na české Office 2007.

Malé upozornění pro uživatele internetového bankovnictví: Pokud jste zákazníky České spořitelny, ale i jiných bankovních ústavů, pak byste měli vědět, že Internet Explorer 7.0 není v současné době podporován. Zbývá vám tedy buď prozatím počkat, až bude zařazen mezi podporované prohlížeče a pak na něho přejít nebo si ho můžete nainstalovat rovnou a současně používat například FireFox nebo Operu pro přístup do banky.

Download: http://www.microsoft.com/cze/windows/ie/downloads/default.mspx

Published by

Jiri Brejcha

Jiri is passionate about mobility ranging from Wi-Fi to folding bikes;-) He is a Wi-Fi Technical Solutions Architect at Cisco UK, proud member of the Cisco Live Network Operations Center deployment team, and WLAN Pi development team. If he is not working, he is most likely riding his Brompton bike. All opinions are my own, not Cisco's.

6 thoughts on “Český Internet Explorer 7 je k dispozici”

 1. no, on neni podporovan ani FireFox( Opera nevim, ale pochybuji).. Nicmeme aplikace po odkliknuti varovani normalne funguje. ( v IE7 i FF )

 2. Mohu mluvit za Servis24 Ceske sporitelny. Oficialne novy FireFox opravdu podporovan neni, nicmene funguje spolehlive. Co se tyce IE7, tak se vse chova normalne, ale v okamziku kdy vyplnite login, heslo a chcete se prihlasit, vzdy vas vrati zpet na prihlasovaci stranku. Takze je prozatim nepouzitelny.
  Pouzivate pro prihlasovani heslo nebo certifikat na cipove karte? S kartou mozna IE 7 funguje, jak uvadite…

 3. Pouzivam prihlasovaci heslo a funguje. Jen to na zacatku hlasi, ze prohlizec neni podporovan. Jen dodam ze pouzivam win Vista EN, kde je IE7 standardne.

 4. IE 7 ted nyni opravdu funguje. Problem s prihlasenim uz zmizel. V soucasne dobe probiha testovani prohlizece ze strany Ceske Sporitelny. Jejich vyjadreni:

  “Vážení klienti,

  chtěli bychom Vás informovat, že v současné době prověřujeme funkčnost nejnovější verze prohlížeče Microsoft Internet Explorer verze 7.0 v prostředí internetového bankovnictví, abychom mohli garantovat plnou podporu tohoto prohlížeče. Během února Vás budeme informovat o výsledcích testů.

  Pokud přistupujete na stránky služby SERVIS 24 Internetbanking přes tento prohlížeč, nemusejí být stránky aplikace zobrazeny korektně a některé funkčnosti nemusejí být dostupné, případně nebudou fungovat korektně.

  Podporované prohlížeče pro SERVIS 24 Internetbanking jsou Microsoft Internet Explorer verze 6.0 a Mozilla Firefox verze 1.5.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *