Synchronizace Windows Mobile zařízení s Outlookem ve Vistě

Byla uvolněna Beta 3 verze WDMC, takže není potřeba ručně zasahovat do registrů systému. Stačí tedy stáhnout tuto komponentu a pohodlně nainstalovat.

Download: http://www.microsoft.com/windowsmobile/devicecenter.mspx

——————————————————————————————————-

Na možnost synchronizace Mobile zařízení s Outlookem čekám ve Vistě od doby první veřejné Beta verze. Teď přichází funkční řešení. Martin Pavlis publikoval na svém webu návod, kterak velmi jednoduše oživit Windows Mobile Device Center (WMDC) ve Vistě. Tato aplikace se stará o synchronizovaní vašich videí, obrázků, kalendáře, úkolů, e-mailových zpráv a dalších dat, mezi PC s Windows Vista a Windows Mobile zařízením. Vše je zatím ve stádiu vývoje, a tak nelze vyloučit možnost výskytu chyb. Na druhou stranu, musím potvrdit, že jsem se zatím s žádným vážnějším problémem, který by stál za publikování, nesetkal.

Má konfigurace: Windows Vista RC1 Build 5728, Office 2007 Beta 2 Technical Refresh, Qtek 8310 (WM 5.0) 

Postup aktivace WMDC:

  1. Pomocí nástroje “regedit.exe” přidejte v klíči HKLM\Software\Microsoft nový podklíč nazvaný “WHOS”.
  2. Připojte Windows Mobile zařízení.
  3. Spusťte Windows Update.
  4. Bude stažen 7 MB update, po jehož nainstalování stačí v WMDC jednoduše nastavit, co si přejete synchronizovat.

Published by

Jiri Brejcha

Jiri is passionate about mobility ranging from Wi-Fi to folding bikes;-) He is a Wi-Fi Technical Solutions Architect at Cisco UK, proud member of the Cisco Live Network Operations Center deployment team, and WLAN Pi development team. If he is not working, he is most likely riding his Brompton bike. All opinions are my own, not Cisco's.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *