Před několika málo hodinami Microsoft spustil další etapu testování Windows 7. Každý, kdo má zájem, získává nyní možnost bezplatného stažení Windows 7 Build 7100 ze dne  21.4.2009. Vřele doporučuji stahovat přímo od Microsoftu. Verze z torrentů a jiných zdrojů nejsou důvěryhodné. Možností jak Windows 7 RC získat bude rozhodně více. Mám za to, že by se celý image měl objevit například i jako DVD příloha časopisů. To může být obzvláště zajímavé pro ty, kteří mají pomalejší připojení nebo zkrátka nechtějí zbytečně přetěžovat download servery, které si dozajista v nejbližších dnech užijí své.

Download

Ve spodní části stránky si vyberte verzi, kterou si přejete stáhnout. Poté vyplňte krátký dotazník a za okamžik se vám nastartuje downloader napsaný v Javě. Ten se postará o stažení celého image. Ten pak jednoduše vypálíte nebo připojíte například přímo do Virtual PC a můžete testovat.

http://www.microsoft.com/windows/windows-7/download.aspx

Licenční klíče

Před samotným zahájením stahování Windows 7 vám bude vygenerován a zobrazen váš klíč. Pokud jste klíč získali již při testování Beta verzí Windows 7, můžete jej využít i pro verzi RC.

Přečteno 377x, z toho 1x dnes.