Je mi ctí, že jsem dnes, spolu s dalšími deseti kolegy, mohl nakouknout pod pokličku české pobočky Microsoftu. Společnost se v poslední době snaží více otevřít partnerům a zákazníkům a zároveň se velmi zajímá o zpětnou vazbu uživatelů jejích produktů. V souladu s touto filozofií připravila pro nás partnery malou, ale o to příjemnější, exkurzi do firemních prostor.

Po příchodu na recepci budovy Aplha, kde Microsoft sídlí, jsme byli přivítáni pány Radimem Petraturem a Tomášem Kosánem. Ti nám byli průvodci po celou dobu naší návštěvy. Mimo jiné jsem se od nich přiučil, co skrývá vnitropodnikový pojem “hyena” a pár dalších užitečných zajímavostí:)  Začali jsme prohlídkou kancelářských prostor jednotlivých oddělení a později jsme zavítali i na terasu budovy. Poté jsme se ubrali do jedné ze zasedaček, občerstvili se a diskutovali s dalšími lidmi z Microsoftu na zajímavá témata. Atmosféra byla velmi velmi příjemná a bylo i dost příležitostí pro dotazy, čehož mnozí z nás využili. Padlo hodně informací o Windows Serveru 2008, nově vypsaných seminářích a hands-on-labech. Netknuty nezůstaly ani produkty rodiny System Center.

Jsem moc rád, že jsem se akce zůčastnil a strávil tak dvě hodinky v tak příjemném prostředí s fajn lidmi. Mám z akce opravdu skvělý pocit a tímto děkuji Radimovi za pozvání. Přeji naší české pobočce, ať se opět ji podaří dosáhnout dalších úspěchů a ocenění. Bezesporu si to zaslouží!

Příkládám jednu narychlo zachycenou fotku z terasy. Venku byla celkem zima a šero, takže kvalita záznamu tomu odpovídá:)

Microsoft - Den otevřených dveří

Přečteno 150x, z toho 1x dnes.